O nas

stomatologia_solident_elk_wysokie_mazowieckie.jpgNiektóre certyfikaty i dyplomy potwierdzające kwalifikacje naszych lekarzy.

Centrum Stomatologiczne SoliDent świadczy usługi na najwyższym poziomie. Nasi lekarze nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, dzięki temu nasi pacjenci są leczeni zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną.

Prace wykonujemy sprzętem i materiałami wysokiej jakości, co poprawia efekty leczenia i minimalizuje ból. Naszym atutem jest bogate wyposażenie przychodni m.in. w aparaty RTG, urządzenia do maszynowego opracowywania kanałów, mikropiaskarki czy artykulatory zgryzu.

Nasze przychodnie dostosowane są dla osób niepełnosprawnych.

 

Pacjenci, których stan zdrowia tego wymaga, konsultowani są z zaprzyjaźnionymi z nami lekarzami tj.: kardiolog, chirurg ogólny, kardiochirurg i fizjoterapeuta.

lekarz dentysta Urszula Marta Stypułkowska

specjalista protetyki stomatologicznej

Absolwentka Wydziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Uzyskała specjalizację z zakresu protetyki stomatologicznej. Uczestnik prestiżowej międzynarodowej szkoły FACE oraz wielu szkoleń z zakresu ortodoncji, protetyki stomatologicznej i chirurgii. Zajmuje się najbardziej zaawansowanymi odbudowami protetycznymi, protetyką na implantach oraz ortodoncją. Ponadto zajmuje się analizą okluzji, co jest niestety często pomijanym, acz bardzo istotnym aspektem leczenia. Leczy ortodontycznie m.in. za pomocą systemu przeźroczystych nakładek na zęby Clear Aligner. Ma na swoim koncie wiele bardzo skomplikowanych prac polegających na całkowitych odbudowach uzębienia za pomocą koron, mostów, licówek i implantów.

lekarz dentysta Weronika Wasilewska (Kuć)

ortodoncja

Absolwentka Wydziału Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Lekarz zajmujący się głównie leczeniem ortodontycznym. W leczeniu wykorzystuje wiele rodzajów aparatów stałych i ruchomych. Leczenie przeprowadza z uwzględnieniem wpływu na okluzję. Poprzez systematyczny udział w wielu specjalistycznych szkoleniach jest na bieżąco z najnowszą wiedzą i metodami dotyczącymi leczenia ortodontycznego.

lekarz dentysta Iwona Troc

specjalista protetyki stomatologicznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W SoliDent zajmuje się głównie leczeniem protetycznym.

dr n. med. Anna Ostrowska

specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwentka kierunku Lekarsko - Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła specjalizację z chirurgii stomatologicznej na Oddziale Chirurgii Szczękowo - Twarzowej w Białymstoku. Doktor nauk medycznych. Uczestniczka licznych staży i szkoleń z zakresu chirurgii. Aktualnie w swojej pracy klinicznej skupia się na leczeniu chirurgicznym schorzeń jamy ustnej i implantologii. Prywatnie pasjonatka podróży.

lekarz stomatolog Marta Wróblewska

W SoliDent zajmuje się głównie endodoncją i leczeniem zachowawczym dorosłych oraz dzieci.

lekarz dentysta Mgdalena Bulwin

specjalista protetyki stomatologicznej

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, który ukończyła w 2011 roku. W roku 2017 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Zajmuje się protetyką stomatologiczną, stomatologią zachowawczą i estetyczną oraz leczeniem dzieci. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach zarówno teoretycznych, jak i praktycznych. W swojej pracy najbardziej lubi kontakt z ludźmi, satysfakcję z efektów leczenia, ale przede wszystkim zadowolenie i uśmiech pacjentów.

lekarz dentysta Klaudia Siemion

ortodoncja

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Obecnie odbywa szkolenie w ramach Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji w Warszawie. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci i dorosłych aparatami stałymi oraz ruchomymi. Ukończyła liczne kursy w tym zakresie. Systematycznie poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności poprzez udział w kolejnych szkoleniach.

lekarz dentysta Agnieszka Skajster

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. W SoliDent zajmuje się głównie leczeniem dorosłych i dzieci.

lekarz stomatolog Urszula Pieczyńska

W SoliDent zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym dzieci oraz dorosłych.

lekarz dentysta Paulina Dzieszuta

specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z 2013 roku. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej. Zajmuje się głównie ekstracjami chirurgiczymi, również zębów zatrzymanych.

 

 

pomoc stomatologiczna – Monika Pasiut

pomoc stomatologiczna – Emilia Wyrzykowska

pomoc stomatologiczna – Emilia Jankowska

pomoc stomatologiczna – Lidia Klishova

pomoc stomatologiczna – Justyna Modzelewski